19 grudnia 2017
Delfin na świątecznych zawodach

16-17 grudnia br. zawodnicy  UKS „Delfin” Legionowo zdobyli 8 medali na pływackich zawodach w Ciechanowie.

Na starcie pojawiło się 285 zawodników z 25 klubów. Nasz klub, pod opieką trenera Piotra Cesarczyka i Daniela Krepsa, reprezentowała 8-osobowa  grupa: Alicja Trzaska, Kaja Marońska , Natalia Startek, a także Mikołaj Lewandowski, Adam Jasiul, Daniel Szulc,  Kacper Mrozek i Filip Zabagło.

Najlepiej zaprezentowali się : Filip Zabagło, który zdobył 1. miejsce za 100 m stylem grzbietowym  i 3. miejsce za 50 metrów stylem motylkowym . Na 1. stopniu podium  uplasował się Mikołaj Lewandowski za 50 m stylem grzbietowym oraz Kacper Mrozek  1. miejsce za 400 m stylem dowolnym . Alicja Trzaska zajęła 2. miejsce  za 100 m stylem grzbietowym i 3 miejsce za 50 m stylem grzbietowym. Na 3. stopniu podium mogliśmy zobaczyć 2 razy Adama Jasiula, który zdobył odpowiednio za 100 m stylem klasycznym i za 200 m stylem klasycznym.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.