28 lutego 2018
Puchar Mistrza Polski w starostwie

W sobotę, 3 marca, w godz. 8.00 - 12.00, w starostwie powiatowym w Legionowie będzie można obejrzeć Puchar Mistrza Polski w piłce ręcznej. Trofeum będzie pod opieką zawodników reprezentujących KPR Legionowo.

22seria puchar mistrza

Puchar Mistrza Polski w piłce ręcznej odwiedza kolejne miasta klubowe Superligi. Ponieważ starostwo powiatowe w Legionowie jest czynne w soboty, trofeum zawita do nas 3 marca. Będzie można je oglądać w godzinach 8-12. Pucharem będą opiekowali się zawodnicy reprezentujący KPR Legionowo, więc wydarzenie będzie równiez okazją do spotkania z bohaterami legionowskiej piłki ręcznej.

Trofeum jest integralną częścią idei PGNiG Superligi. Jej logo, które prezentuje uścisk siedmiu dłoni zawodników drużyny piki ręcznej ma odzwierciedlenie w trofeum, które posiada siedem ramion. Mistrz Polski zdobywa puchar przechodni, który co roku odbywa tę samą drogę po wszystkich halach drużyn Superligi.

vive plock final