16 lipca 2010
Wakacje z Telewizją

Starostwo Powiatowe wspólnie z Gminą Legionowo zapraszają do udziału w projekcie „Wakacje z Telewizją”.

Jego celem jest nauka sztuki reportażu oraz pokazanie młodzieży kulisów powstawania programów telewizyjnych przy wykorzystanie profesjonalnego sprzętu. Projekt będzie realizowany przez 3 dni w trzecim tygodniu sierpnia i jest przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W ramach projektu uczestnicy zostaną wyposażeni w profesjonalny sprzęt: 3 kamery, w tym latającą, realizującą zdjęcia w ruchu, teleprompter, profesjonalne oświetlenie, a także stadycam do zdjęć w ruchu. Owocem ich pracy będzie 6. minutowy reportaż, który zostanie zmontowany w studiu telewizyjnym i wyemitowany w lokalnych mediach.

Zainteresowanych zdobyciem wiedzy związanej z cyfrową technologią, produkcją telewizyjną oraz sztuką dziennikarską zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do 22 lipca (czwartek) do godziny 14.00 na mailpromocja@powiat-legionowski.pl. W zgłoszeniu powinien się znaleźć krótki opis dotyczący osobistych zainteresowań, umotywowanie udziału w projekcie oraz dane kontaktowe.

Liczba miejsc ograniczona.