25 czerwca 2010
Akcja Lato w gminie Jabłonnie

W trakcie wakacyjnej przerwy, dzieci i młodzież z gminy Jabłonna mogą liczyć na wiele wspaniałych atrakcji przygotowanych przez GCKiS.

Tradycyjnie Gminne Centrum Kultury i Sportu zaprasza na „Akcję Lato”. Co w tym roku czeka na dzieci? Przede wszystkim zajęcia taneczne, plastyczne i sportowe. Ale to nie wszystko!

Od 28 czerwca do 30 lipca dzieci będą mogły także wziąć udział w zajęciach muzycznych i komputerowych oraz zwiedzić ciekawe miejsca w trakcie różnych wycieczek. Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z bezpłatnego autobusu i fachowej opieki instruktorów. Akcja będzie prowadzona równolegle w Jabłonnie i Chotomowie. Dokładne informacje na temat „Akcji Lato” można uzyskać w GCKiS pod nr telefonu 22 782 47 37.

Na sportowe wakacje zaprasza także Letnia Szkółka Piłkarska. Na boisku Orlik w Jabłonnie będą prowadzone zajęcia dla chętnych z zakresu piłki nożnej. Na zajęcia może zapisywać się młodzież w wieku 10 – 15 lat. Treningi odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 11.30. Zgłoszenia należy odebrać w GCKiS i wypełnione przekazać do trenera koordynatora lub sekretariatu GCKiS. Zajęcia są bezpłatne.

Ponadto zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z oferty Klubu Lotos Jabłonna. W ramach prowadzonych przez klub zajęć będzie można spędzić czas na Orliku, basenie w GCKiS oraz gminnych boiskach. Po szczegóły zapraszamy na www.lkslotos.pl lub pod nr tel. 22-772-63-59.