25 czerwca 2010
Koncert młodych talentów

Kilkunastu kandydatów na artystów wystąpiło na rzecz rówieśników z Gminy Wilków.

W środę, 23 czerwca, o godz. 18, w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach, rozpoczął się koncert muzycznych talentów uczęszczających na zajęcia organizowane przez tę placówkę.

Przed kilkudziesięcioosobową publicznością kilkunastu młodych kandydatów na artystów zaprezentowało swoje umiejętności.
Podczas imprezy Stowarzyszenie Młodzi dla Rozwoju eMka prowadziło kwestę na rzecz dzieci z rodzin poszkodowanych w czasie powodzi w Gminie Wieliszew. Muzycy i publiczność doskonale wpisali się w klimat panujący wokół akcji pomocy, po raz kolejny udowadniając, że jesteśmy społecznością empatyczna, a co za tym idzie – niezwykle hojną. Powodziowy fundusz Stowarzyszenia eMka wzbogacił się o kolejne fundusze.

Foto

Zbierane środki finansowe Gmina Wilków w porozumieniu z naszą Gminą przeznaczy na zakup wyprawek szkolnych, podręczników, pomocy naukowych i innych artykułów edukacyjnych.
Pieniądze można również wpłacać na konto nr 16 1020 1026 0000 1102 0172 1471 w PKO BP.