2 czerwca 2010
Marszałek Sejmu z dziećmi z Dobrzykowa

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski z okazji Dnia Dziecka odwiedził w ośrodku CSK Jachranka dzieci, które przyjechały do Powiatu Legionowskiego z zalanego Dobrzykowa w Gminie Gąbin.

Po części oficjalnej Marszałek zjadł z dziećmi podwieczorek oraz wręczył im prezenty z okazji dnia dziecka. Młodzież dostała plecaki i sprzęt sportowy. Cała grupa otrzymała zaproszenie do Sejmu, aby móc bliżej przyjrzeć się pracy posłów oraz zwiedzić budynek parlamentu.

Młodzież przyjechała do powiatu legionowskiego we wtorek 1 czerwca na zaproszenie powiatu i będzie gościć w u nas do 10 czerwca. Zaproszenie dzieci jest jedną z wielu inicjatyw prowadzonych na terenie powiatu legionowskiego w ramach pomocy osobom z terenów dotkniętych powodzią.

Foto
Marszałek Sejmu w napiętym kalendarzu zajęć znalazł czas, aby odwiedzić dzieci z Dobrzykowa