2 czerwca 2010
Przyjadą do nas kolejne dzieci z terenów dotkniętych powodzią

W poniedziałek 1 czerwca przybyła na zaproszenie powiatu 60 osobowa grupa z Dobrzykowa w Gminie Gąbin. Wkrótce przyjadą dzieci ze Słubic i Wilkowa.

Kolejne grupy dzieci przyjadą do nas już w najbliższym czasie.
W poniedziałek 7 czerwca spodziewamy się 57 dzieci ze szkoły podstawowej w Słubicach. Będą oni gościć w ośrodku w Dębem. Dzieci przyjechały na zaproszenie Wójta Gminy Wieliszew Waldemara Kownackiego oraz Krajowego Komitetu Wychowania Resocjalizującego.
Kolejna 30 osobowa grupa z gminy Wilków przyjedzie na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Serock Sylwestra Sokolnickiego. Dzieci będą mieszkać w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym Exploris w Serocku.
Dla obydwu grup przewidzianych jest wiele atrakcji w postaci wycieczek , zajęć szkolnych oraz zawodów sportowych.