22 marca 2010
I Chotomowskie Powitanie Wiosny – 20 marca 2010

Grupa Biegowa CHTMO działa niespełna rok. Zawodnicy nie tylko startują w licznych biegach ale również je organizują. Po I Chotomowskim Biegu Noworocznym wspólnie z Urzędem Gminy Jabłonna, kawiarnią Maja i Ośrodkiem Kultury w Chotomowie, zorganizowała I Chotomowskie Powitanie Wiosny.

Start biegu miał miejsce na Placu 3 Kompanii AK w centrum Chotomowa. Uczestnicy imprezy przebiegli ulicami: Partyzantów, Kolejową, Przechodnią, Strażacką, ponownie Kolejową, Piękną, Żeligowskiego, Obrońców Modlina, Podleśną, Małą, Księżycową i Bagienną gdzie zakończyli ten bieg-trening w... kawiarni Maja, gdzie otrzymali od właścicieli lokalu, państwa Sankowskich, wodę mineralną. Po krótkim odpoczynku wójt Gminy Jabłonna Olga Muniak wręczyła wszystkim ufundowane przez urząd medale i piękne dyplomy. Pani Wójt podziękowała wszystkim za udział w imprezie, zachęcała do dalszych działań w tym kierunku oraz pochwaliła Grupę Biegową CHTMO za sprawną organizację i działalność w gminie Jabłonna. Na koniec najmłodszy uczestnik biegu, Tomasz Machnacki, wylosował albumy książkowe, ufundowane przez Krzysztofa Jakubiaka, które trafiły do rąk: Kazimierza Romańskiego, Kamila Kuraka, Karoliny Żakowskiej i Kacpra Kostewicza.

źródło: www.jablonna.pl