Akordeon na podwieczorek
22 lutego 2021
Akordeon na podwieczorek

Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku we współpracy z Instytutem Muzyki Dawnej od września ubiegłego roku realizują cykl koncertów pn. „Muzyczne Podwieczorki”. Powiat Legionowski patronuje temu przedsięwzięciu.

Raz miesiącu w sali widowiskowej CKiCz w Serocku koncert grają uznani artyści, reprezentanci muzyki klasycznej. Początkowo wydarzenie otwarte było dla publiczności, obecnie realizowane jest w wersji online.

Koncert w walentynkowe popołudnie zagrali wirtuozi akordeonu – trio Free Accordions w składzie Piotr Tomala, Martyna Chojnacka i Paweł Ściebora. Muzycy zaprezentowali utwory różnych gatunków - od muzyki ludowej, przez klasyczną, aż po rozrywkową.

Kolejny Muzyczny Podwieczorek już 14 marca o godzinie 15.00. Transmisja online prowadzona będzie na kanałach internetowych Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku oraz na Facebooku Powiatu Legionowskiego. Tym razem koncert będzie niespodzianką dla Pań.

Fotografie w artykule - centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku