Grafika, niebieski pies na tle żółot błękitnym
1 października 2024
Zbiórka dla zwierząt

Stowarzyszenie Wolontariat Legionowo, przy wsparciu legionowskich instytucji, firm i organizacji pozarządowych prowadzi charytatywną akcję zbiórki karmy, akcesoriów i środków pieniężnych na rzecz zwierząt z rejonu Żytomierza w Ukrainie.
Akcja została objęta patronatem starosty legionowskiego Romana Smogorzewskiego.

Już w najbliższą sobotę 5 października, w godzinach 9-14, przed wybranymi sklepami i marketami na terenie powiatu legionowskiego pojawią się wolontariusze, którym można będzie przekazać dary. Akcja została objęta patronatem starosty legionowskiego Romana Smogorzewskiego.

Oto gdzie znajdziecie wolontariuszy:
Market Carreforur przy Ratuszu Legionowo
Market Netto przy ul. Olszankowej na os. Młodych Legionowo
Market Lidl przy ul. Jagiellońskiej Legionowo
Market Lidl w Jabłonnie
Delikatesy ABC Legionowo Przystanek
Market EuroSpar Legionowo Gondola
Market Kaufland przy ul. Zegrzyńskiej na Piaskach Legionowo

Cały czas trwa również zbiórka pieniężna. Wpłat dokonywać można na konto organizatora akcji Stowarzyszenia Wolontariat Legionowo nr 46160014621830657600000001 (tytuł wpłaty: zbiórka 2024/2847/OR na pomoc dla zwierząt z rejonu Żytomierza).

Plakat informujacy o zbiórce, wszystkie informacje w aktualności.