Debata "E-administracja - czy realizuje swoje przeznaczenie?"
15 czerwca 2020
Debata "E-administracja - czy realizuje swoje przeznaczenie?"

Zapraszamy do aktywnego udziału w debacie "E-administracja - czy realizuje swoje przeznaczenie?", która odbędzie się 16 czerwca 2020 r. o godz. 16.00. Jednym z jej uczestników będzie członek zarządu Powiatu Legionowskiego Przemysław Cichocki. Organizatorem debaty jest Collegium Humanum w Warszawie.

Uczestnicy debaty porozmawiają o roli e-administracji i jej charakterystyce oraz podsumują dotychczasowe doświadczenia związane z wykorzystywaniem technologii informacyjnych, które mają ułatwiać kontakt obywatela z administracją publiczną na każdym szczeblu zarządzania. Istotny element debaty stanowić będzie również próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, czy w czasie pandemii koronawirusa e-administracja wykorzystała swój potencjał i pomogła mieszkańcom miast w załatwieniu bieżących spraw, szczególnie w kontekście zaleceń o ograniczaniu swojej obecności w miejscach publicznych. Debata będzie miała na celu również zlokalizowanie obszarów funkcjonowania e-administracji, które należałoby poprawić oraz zaproponowanie nowych rozwiązań.

Uczestnicy debaty:
Jacek Sutryk - Prezydent Wrocławia
Grzegorz Kuca - Burmistrz Białołęki
Przemysław Cichocki - Członek Zarządu Powiatu Legionowskiego
Debatę poprowadzi dr Bartłomiej Machnik, EMBA, Dyrektor Instytutu Badań i Analiz Regionalnych.

Dostęp do debaty TUTAJ.