Europa dla obywateli
2 lipca 2020
Europa dla obywateli

W związku z trwającymi naborami wniosków Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury oraz edukacji na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.

Podczas spotkań online przekazane zostaną zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”, informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy - szczegóły dotyczące spotkań online oraz formularze rejestracyjne znajdują się w zakładce Szkolenia.

Do udziału w spotkaniu potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki. Spotkania potrwają około 1,5 godziny. 

Przejdź do informacji o aktualnych naborach wniosków w programie "Europa dla obywateli".

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego oraz na profilu na Facebooku. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o wydarzeniu Państwa kanałami informacyjnymi - na stronie internetowej lub/i Facebooku - jeżeli istnieje taka możliwość.

/Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"/