Igor Stępień w Kadrze Polski
14 czerwca 2022
Igor Stępień w Kadrze Polski

Stypendysta Powiatu Legionowskiego, kickboxer Igor Stępień zdobył powołanie do Kadry Narodowej w kategorii wiekowej kadet starszy. Gratulujemy i życzymy zwycięstw na arenach międzynarodowych.

Igor Stępień, który korzysta ze sportowego stypendium Powiatu Legionowskiego, zdobył powołanie do Kadry Narodowej kickboxingu w kategorii wiekowej kadet starszy. Zawodnik na co dzień trenuje w Legionowskim Klubie Sportów Walki „Tajfun”.

W drodze po powołanie do reprezentacji Polski Igor Stępień zdobył złoty medal w konkurencji walk chłopców do 58 kg Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do. Nasz stypendysta stanął na najwyższym stopniu podium również podczas Mistrzostw Polski Kadetów i Dzieci w Kickboxingu startując w konkurencji light contact. Poza złotem te same zawody przyniosły mu srebro w konkurencji point fighting.