Zmiany w powiatowych przewozach pasażerskich na wszystkich liniach autobusowych - 7 P, 8 P oraz 10 P
14 czerwca 2022

W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic: Kościelnej, Polnej i Al. Solidarności w Wieliszewie, od poniedziałku 20 czerwca 2022 r. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Ulicą Kościelną będzie odbywał się ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Wjazd w Al. Solidarności zostanie tymczasowo zamknięty.

W związku z powyższym przystanki autobusowe w ciągu Al. Solidarności będą tymczasowo nieczynne, a przystanek „Polna” na ul. Kościelnej zostanie przesunięty w kierunku ul. Modlińskiej. Autobusy dojadą do Urzędu Gminy Wieliszew poprzez ulicę Modlińską. Zmiany potrwają do końca sierpnia bieżącego roku.

Rozkłady jazdy nie ulegają zmianie, pominięty zostaje tymczasowo jedynie przystanek Solidarności 01 oraz Solidarności 02 w Wieliszewie.

Jednocześnie informujemy, że od 15 czerwca w związku z otwarciem przejazdu kolejowego w Wieliszewie na drodze wojewódzkiej nr 631, przywracamy poprzedni rozkład jazdy dla linii nr 7 P.

Rozkład jazdy linia 7P od 15 czerwca do 20 czerwca
Rozkład jazdy inia 7P z wyłączeniem przystanków Solidarności