IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw
28 sierpnia 2018
IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw

IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński odbędzie się 8 września br. na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie. Powiat Legionowski patronuje temu wydarzeniu.

W tegorocznej edycji konkursu weźmie udział siedem sołectw: Sołectwo Dąbrówka (Gmina Dąbrówka), Sołectwo Trzciany (Gmina Jabłonna), Sołectwo Józefów (Gmina Nieporęt), Sołectwo Izbica (Gmina Serock), Sołectwo Kręgi (Gmina Somianka), Sołectwo Kałuszyn (Gmina Wieliszew), Sołectwo Rżyska (Gmina Radzymin)

Sołectwa będą rywalizowały ze sobą w następujących kategoriach: prezentacja stoiska, smaki, kuchnia regionalna, występ sceniczny. Podczas wydarzenia nie zabraknie pysznego jedzenia, przedniej zabawy oraz zaciętej rywalizacji.