Jubileusze troski i wsparcia
23 września 2019
Jubileusze troski i wsparcia

Stulecie istnienia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz ćwierćwiecze legionowskiego Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski były okazją do zorganizowania hucznego wydarzenia, które zgromadziło członków oraz przyjaciół tych organizacji. Wydarzeniu patronował starosta Robert Wróbel.

Obchody rozpoczęły się 21 września Mszą świętą w kościele pw. św. Jana Kantego w Legionowie, a następnie świętowanie kontynuowano w legionowskiej DPD Arenie. Podczas spotkania osobom szczególnie zasłużonym dla Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski wręczono okolicznościowe medale i odznaczenia "Serce na dłoni". Odznaczeniem wyróżniony został także starosta legionowski Robert Wróbel, a medal w jego imieniu odebrał wicestarosta Konrad Michalski. Nie zabrakło jubileuszowego tortu. Dla zgromadzonych gości wystąpili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej św. Rity. Na koniec zorganizowano dyskotekę z DJ’em.