Kampania społeczno-informacyjna „Połączeni”
4 października 2022
Kampania społeczno-informacyjna „Połączeni”

Fundacja Psyche Strefa Pozytywnych w ramach projektu „Zadbajmy o relacje – psychoedukacja dzieci i młodzieży”, wspólnie z Partnerami Psychoklinika oraz Zarządem Województwa Mazowieckiego, realizuje Kampanię społeczno – informacyjną mająca na celu zwrócenie uwagi na problem jaki wynikł w związku z pandemią COVID19 w sferze relacji, samopoczucia i zdrowia psychicznego naszych dzieci. Powiat Legionowski patronuje temu wydarzeniu.

Pod numerem telefonu 22/ 355 2008 od poniedziałku do piątku, w godzinach 17:00-19:00 dyżuruje grupa psychologów posiadających doświadczenie w pracy z osobami w trudnych sytuacjach życiowych.


Jeśli potrzebujesz wsparcia, rozmowy o przyjaźni, miłości, relacjach, czy mierzysz się z trudnymi emocjami takie jak smutek, złość lub jest jakiś inny problem, którym chcesz się podzielić specjaliści czekają na twój telefon.


Ponadto w ramach kampanii i projektu organizowany jest KONKURS! Skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu m.st. Warszawy, Powiatu Legionowskiego, Powiatu Wołomińskiego i Nowodworskiego. Regulamin konkursu, warunki oraz więcej informacji znajduje się tutaj.

 

Pliki do pobrania: