Koncert Gospel Rain
30 stycznia 2020
Koncert Gospel Rain

2 lutego 2020 r. o godz. 19.00 w kościele NMP Wspomożycielki Wiernych w Stanisławowie Pierwszym odbędzie się koncert finałowy zespołu GOSPEL RAIN, objety patronatem Starosty Legionowskiego. Podczas koncertu wystąpią także uczestnicy warsztatów. Zapraszamy. Wstęp wolny.

 


 

Gospel Rain to kilkudziesięcioosobowy zespół, tworzony przez charyzmatyczny pop-gospelowy chór, wspierany przez znakomitych solistów i instrumentalistów. To zespół o niezwykłej energii i spontaniczności koncertowej, która objawia się w autentycznym, żywym kontakcie z publicznością.
Gospel Rain jest jednym z najstarszych zespołów w Polsce, stworzonych z chrześcijańskiej inspiracji. W roku 2016 świętował jubileusz 25-lecia istnienia. Grupa zebrała się po raz pierwszy w Lublinie w sierpniu 1991 roku, bezpośrednio po historycznym Światowym Spotkaniu Młodzieży w Częstochowie, w którym wziął udział Jan Paweł II. Założycielem i liderem zespołu jest Grzegorz Głuch – kompozytor, aranżer, wokalista, animator środowiska muzyki gospel.