Odpowiedzialni społecznie 2020 poszukiwani
18 listopada 2020
Odpowiedzialni społecznie 2020 poszukiwani

Jeszcze tylko do 27 listopada przyjmowane będą zgłoszenie w konkursie Odpowiedzialni Społecznie 2020.

Konkurs „Odpowiedzialni społecznie” stanowi inicjatywę Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, a jego celem jest popularyzacja idei odpowiedzialnego, solidarnego społecznie biznesu i uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników z terenu powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań. W tym roku konkurs odbywa się po raz czwarty.

Powiatowe Centrum Integracji Społecznej (CIS) zachęca do szukania partnerskich rozwiązań w obszarze pomocy społecznej. Stąd pomysł na uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników, którzy swoją postawą zwiększają świadomość i wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, wpływają na rozwój lokalnej gospodarki oraz budują jej pozytywny wizerunek.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić pracodawcy, firmy z udziałem Skarbu Państwa, instytucje, które są zarejestrowane i/lub prowadzą działalność na terenie powiatu legionowskiego. W ramach konkursu laureatom przyznane zostaną honorowe tytuły: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie, Pracownik Odpowiedzialny Społecznie.

Zgłosenia przyjmowane będa do 27 listopada .

Formularze zgłoszeniowe i regulamin są zamieszczone poniżej, a także  na stronie cis.legionowski.pl

 

Regilamin konkursu tutaj.

Formularz_Przedsiębiorca_Instytucja_Odpowiedzialna_Społecznie_2020 tutaj.

Formularz_Pracownik_Odpowiedzialny_Społecznie_2020 tutaj.

 

Pliki do pobrania: