Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach
27 listopada 2019

Zachęcamy młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w  Konkursie Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach edycja XI – 2019/2020. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” w Legionowie oraz Muzeum Historyczne w Legionowie. Wydarzenie objęte jest patronatem starosty legionowskiego Roberta Wróbla.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych (klas 5. i wyższych) i ponadpodstawowych znajdujących się na terenie byłego I Rejonu „Marianowo–Brzozów” VII Obwodu „Obroża” Okręgu Warszawa AK i powiatu legionowskiego oraz uczniowie zamieszkali na tym terenie, a uczęszczający do szkół w innych miejscowościach oraz osoby dorosłe zamieszkałe na wyżej wymienionym terenie.

Pliki do pobrania: