Konkursy na stanowiska dyrektorskie
26 kwietnia 2019
Konkursy na stanowiska dyrektorskie

Zarząd Powiatu w Legionowie ogłosił konkursy na stanowiska: dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie i dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Legionowie

Ogłoszenie o konkursach znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym na kopercie: imieniem i nazwiskiem kandydata, adresem zwrotnym, numerem telefonu kontaktowego i dopiskiem "Konkurs na stanowisko ... (podać nazwę i adres placówki, której konkurs dotyczy), w terminie (wpływ do urzędu) do 22 maja 2019 r. do godz. 16:00, na adres: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, lub osobiście w punkcie podawczym Starostwa Powiatowego w Legionowie na parterze budynku, w godzinach pracy urzędu.

Pliki do pobrania: