Konsultacje w Stanisławowie
13 stycznia 2021
Konsultacje w Stanisławowie

Starosta legionowski 20 stycznia (w godzinach 13.00-16.00) zaprasza mieszkańców miejscowości Stanisławowo (gm. Serock) do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie planowanej przebudowy drogi powiatowej nr 1801W - od drogi wojewódzkiej nr 632 do drogi wojewódzkiej nr 622.

Z uwagi na wprowadzone ograniczenia związane z pandemią COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo konsultacje zostaną przeprowadzone w trybie zakładającym indywidualne spotkania z mieszkańcami posesji znajdujących się wzdłuż drogi. Będą się one odbywać w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławowie. W spotkaniach ze strony inwestora uczestniczyć będą przedstawiciele starostwa i projektant. Zainteresowanych mieszkańców prosimy o kontakt z sołtys Anną Romanowską (tel. 724 148 959), która udzieli szczegółowych informacji dotyczących organizacji spotkania.

Inwestycja związana z przebudową drogi 1801W znalazła się na liście zadań dofinansowanych ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Na jej realizację Powiat otrzymał 5 mln zł.