Kurs dla początkujących pszczelarzy
24 stycznia 2022
Kurs dla początkujących pszczelarzy

Powiat Legionowski objął wydarzenie patronatem.
Jak dostosować pasiekę do warunków terenowych? Czego potrzebuje rodzina pszczela? W jaki sposób pozyskiwać miód? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskają uczestnicy kursu dla początkujących pszczelarzy. Część teoretyczna będzie uzupełniona o zajęcia praktyczne. Więcej informacji - na załączonym plakacie. Zapraszamy. Kurs organizuje chotomowskie Stowarzyszenie Sympatyków Pszczelarstwa "Nasze Pszczoły". Program kursu i więcej informacji - na stronie http://nasze-pszczoly.pl