Międzynarodowy Dzień Strażaka
4 maja 2020
Międzynarodowy Dzień Strażaka

Starosta Legionowski Sylwester Sokolnicki wraz z Zarządem Powiatu Legionowskiego składają życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka. Poniżej publikujemy ich treść.

"Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka wszystkim Druhnom i Druhom ofiarnie pełniącym służbę zarówno zawodową, jak i ochotniczą, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiego dobra. Niech przysłowiowe „tyle samo powrotów, ile wyjazdów na akcje” zawsze będzie spełnieniem Waszych nadziei, a także Waszych rodzin, najbliższych i nas, wszystkich mieszkańców Powiatu Legionowskiego. W ich imieniu pragniemy naszym Druhnom i Druhom podziękować za pełną poświęcenia trudną służbę.

W dniu dzisiejszego Święta obejmujemy równie serdeczną pamięcią uczniów działających w Dziecięcych i Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych. Niech Wasza pasja związana z pragnieniem ratowania ludzkiego życia, zdrowia i mienia zaowocuje w przyszłości służbą w szeregach zawodowej lub ochotniczej Straży Pożarnej."