Nauczyciele na szóstkę
14 października 2019
Nauczyciele na szóstkę

Nauczyciele z placówek edukacyjnych prowadzonych przez Powiat Legionowski zostali nagrodzeni za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze podczas gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą 10 października zorganizowano w legionowskim ratuszu.

Spotkanie było okazją do uhonorowania pracow­ników szkół, którzy ze szczególnym za­angażowaniem wypełniają obowiązki zawodowe oraz angażują się w realiza­cję dodatkowych projektów, mających na celu podniesienie poziomu kształ­cenia. Wśród gości zaproszonych na uroczystość znaleź­li się przedstawiciele władz samorzą­dowych i oświaty. Nagrodzono 25 nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski, tym samym dziękując im za trud włożony w pracę oraz zaanga­żowanie w kształcenie kolejnych po­koleń oraz gratulując ponadprzeciętnych osiągnięć zawodowych. Nagrody wręczyli wicestarosta legionowski Konrad Michalski oraz przewodniczący Rady Powiatu Leszek Smuniewski.