Nauczyciele świętują
14 października 2020
Nauczyciele świętują

Nauczyciele z placówek edukacyjnych prowadzonych przez Powiat Legionowski zostali nagrodzeni za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze podczas spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które 13 października zorganizowano w legionowskim starostwie.

Spotkanie było okazją do uhonorowania pracowników szkół, którzy ze szczególnym zaangażowaniem wypełniają obowiązki zawodowe oraz angażują się w realizację dodatkowych projektów, mających na celu podniesienie poziomu kształcenia. Pedagogom za pracę podziękowali starosta Sylwester Sokolnicki, wicestarosta Konrad Michalski oraz członek zarządu Przemysław Cichocki.

Nagrodzono 29 osób ze szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, tym samym dziękując im za trud włożony w kształcenie kolejnych pokoleń oraz gratulując ponadprzeciętnych osiągnięć zawodowych.

W szkołach prowadzonych przez Powiat zatrudnionych jest 236 nauczycieli.

Pliki do pobrania: