Oferta realizacji zadania publicznego z inicjatywy Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Społecznej "Nie daj się nudzie”
23 stycznia 2020

22 stycznia 2020 roku Zarząd Powiatu w Legionowie pozytywnie zaopiniował ofertę realizacji zadania publicznego z inicjatywy Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Społecznej "Nie daj się nudzie” pod nazwą "Narodził się Bóg Dziecina…Wspólne kolędowanie- Legionowo 2020".

Przedłużony” okres  Bożego Narodzenia” kończy się 2 lutego. W tym czasie śpiewa się kolędy, pastorałki. Stowarzyszenie wychodząc naprzeciw tym obyczajom zapisanym w naszej kulturze i dziedzictwie oferuje wykonanie koncertu kolęd i pastorałek, który odbędzie się w kościele p.w.  Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie, ul. Orląt Lwowskich 8 w dniu 1 lutego 2020 o godzinie 19.00 (wstęp wolny). Odbiorcami będą mieszkańcy Powiatu Legionowskiego (dzieci , młodzież, dorośli i seniorzy). Koncert wprowadzi obecnych w niepowtarzalny klimat Bożego Narodzenia. Pięcioosobowa grupa muzyczna ART wykona znane, tradycyjne kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne, zachęcając do wspólnego śpiewania i radowania się z narodzin Jezusa. W skład grupy muzycznej ART. wchodzą artyści i muzycy. Wokalistki: Patrycja Florczak i Joanna Polkowska to laureatki Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowych, Mieczysław Pernach  piosenkarz, aktor i finalista polskiej edycji The Voice Senior, Artur Kwaśny muzyk, organista, Andrzej Zbyszyński muzyk, animator, menedżer kultury, autor i realizator wielu projektów artystycznych regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych -  kierownik artystyczny grupy.

Pliki do pobrania: