Oferta realizacji zadania publicznego z inicjatywy Stowarzyszenia "Rozwin Skrzydła"
10 marca 2020

10 marca 2020 roku Zarząd Powiatu w Legionowie pozytywnie zaopiniował ofertę realizacji zadania publicznego z inicjatywy Stowarzyszenia "Rozwin Skrzydła" pod nazwą "Przedstawienie literacko-muzyczne Nie wyrastaj z marzeń, z okazji rocznicy urodziny Joanny Kulmowej".

Stowarzyszenie "Rozwiń Skrzydła" złożyło uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w ramach zadania publicznego zawartego w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zadanie polega na organizacji przedstawienia literacko-muzycznego
pt. "Nie wyrastaj z marzeń", które odbędzie się 28 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nieporęcie. W realizację zadania zaangażowana będzie młodzież z powiatowej placówki oświatowej - liceum w Stanisławowie Pierwszym. Wydarzenie będzie niebiletowane oraz dostępne dla mieszkańców całego powiatu.

Pliki do pobrania: