Otwarcie ścieżki w Komornicy na sportowo
13 maja 2019
Otwarcie ścieżki w Komornicy na sportowo

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie ścieżki pieszo-rowerowej w Komornicy!

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych poruszających się na rolkach, wrotkach, deskorolkach, rowerkach na wspólny przejazd nową ścieżką! Każdy, kto przejedzie cały odcinek od miejsca startu do ul. Pogodnej w Komornicy otrzyma pamiątkowy medal, a na wszystkich uczestników czekać będzie ognisko z kiełbaskami.

Plan wydarzenia :
- spotykamy się o 18:50 na rogu ul. Przedpełskiego i 600-lecia (przy słupie ogłoszeniowym)
- startujemy punkt 19:00
- na skrzyżowaniu ul. Wspólnej i ul. Przedpełskiego zostanie uroczyście przecięta wstęga i po przecięciu ruszymy nową ścieżką do ul. Pogodnej.
- po przejechaniu całego odcinka zapraszamy na ognisko z kiełbaskami, podczas którego wręczymy pamiątkowe medale. Ognisko będzie przy boisku znajdującym się obok osiedla 600-Lecia.
Zapraszamy!

Organizatorami wydarzenia są Powiat Legionowski oraz gmina Wieliszew.