Piłkarska Liga Powiatu Legionowskiego
21 października 2019
Piłkarska Liga Powiatu Legionowskiego

Ponad 500 młodych piłkarzy rywalizuje w 11. edycji Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego. Reprezentują aż 43 drużyny. Trzeci turniej rozegrano 13 października br. na boisku w Kątach Węgierskich.

W 11. edycji Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego wystartowały 43 drużyny, w których występuje ponad 500 piłkarzy. Obecnie rozgrywki podzielone są na 6 kategorii wiekowych. W najstarszych rocznikach 2006-07 obecnie lideruje Legionovia Legionowo. Wśród młodszych o rok kolegów na razie najlepszy jest Gigant Smile Legionowo. W roczniku 2009 po trzech turniejach prowadzi AP Sokół Serock, natomiast Legionovia Legionowo zgromadziła najwięcej punktów w rocznikach 2010 i 2012. Wśród ośmiolatków liderem jest AP 11 Legionowo.

Organizowana przez starostwo powiatowe w Legionowie Piłkarska Liga Powiatu Legionowskiego cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku wyłoniła się z niej młodzieżowa reprezentacja Powiatu Legionowskiego, która z powodzeniem wystartowała już w dwóch turniejach międzynarodowych