Plenerowy Dzień Dziecka
2 czerwca 2021
Plenerowy Dzień Dziecka

Malowanie buziek, zabawy na świeżym powietrzu, fotobudka, konkurencje sportowe to tylko część atrakcji, jakie na przedszkolaków i uczniów Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie czekały w Dniu Dziecka.

To był dzień pełen wrażeń. Obecny na miejscu Starosta Sylwester Sokolnicki złożył życzenia i podarował słodkości wszystkim zgromadzonym. Uczestnicy otrzymali również nagrody wywalczone w grach i turniejach, a od sponsora - Fundacji „Dr Clown” - maskotki. - Cieszę się, że nasze dzieciaki mogły spotkać się poza salami lekcyjnymi i w tak miłych okolicznościach uczcić dzień swojego święta. Po miesiącach izolacji mogliśmy w końcu pobyć razem, bliżej siebie – mówi Marzenna Kmieciak, dyrektor PZSiPS.