Po przygodę z Klubem Młodego Podróżnika
29 marca 2019
Po przygodę z Klubem Młodego Podróżnika

W gminie Nieporęt wznowił działalność Klub Młodego Podróżnika. Bezpłatne zajęcia, skierowane do dzieci w wieku szkolnym z terenu całego powiatu, prowadzone będą we wszystkich sześciu filiach Gminnego Ośrodka Kultury w Nieporęcie.

Każde spotkanie, prowadzone przez podróżniczkę Beatę Dubaniewicz, poświęcone będzie innemu krajowi lub regionowi, który odwiedziła. Opowieści urozmaicą slajdy i pamiątki z wypraw. Zajęcia już się rozpoczęły, ale wciąż można dołączyć do Klubu. W każdej filii GOK Nieporęt spotkania odbywają się raz w tygodniu. Można wybrać najbardziej dogodne termin i lokalizację, ponieważ we wszystkich filiach przewidziano ten sam program. Dzieci otrzymają legitymację Klubu Młodego Podróżnika, w której będą zbierały naklejki za udział w zajęciach. Cały cykl zaplanowany jest na osiem tygodni (z przerwą na święta i weekend majowy) i zakończy się w połowie maja. Na koniec zaplanowano spotkanie wyjazdowe w formie wycieczki z udziałem gości zagranicznych. Uczestnicy Klubu otrzymają drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.