Pomóżmy Karolowi
21 października 2022
Pomóżmy Karolowi

Samorząd Uczniowski oraz Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie zwracają się z prośbą o wsparcie działań charytatywnych szkoły na rzecz Karola Cegłowskiego. Karol ma aktualnie 18 lat, choruje na dziecięce porażenie mózgowe, którego następstwem jest niedowład nóg. Jest osobą niepełnosprawną ruchowo. Obecnie przechodzi rehabilitację po pierwszym etapie operacji ortopedycznej. Przed nim jeszcze druga operacja, korekta stóp. Koszty leczenia w Europe Paley Institute znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziny, potrzebna jest kwota 250 tysięcy złotych.

Społeczność szkolna włączyła się w działalność dobroczynną, organizując kiermasze, licytację internetową i koncert charytatywny, który odbędzie się w dniu 27.10.2022 r. w sali widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy Państwa na to wydarzenie. Zebrane środki finansowe zostaną przekazane na leczenie Karola.
Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem Siepomaga.pl pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/karol-ceglowski?fbclid=IwAR2sgFKQWmdSrvHP510P-paHyTRNtvsNDr8TgETwKvJ2xiut4As1T4sj31Y