Pożegnanie Janusza Kubickiego
9 marca 2020
Pożegnanie Janusza Kubickiego

W niedzielę, 8 marca, zmarł Janusz Kubicki. To ogromna strata dla całej wspólnoty lokalnej Powiatu Legionowskiego. Janusz Kubicki był osobą niezwykle twórczą, energiczną, pełną serdeczności. W latach 2006-2010 pełnił funkcję wicestarosty, potem, do 2014 roku pracował w gronie Zarządu Powiatu Legionowskiego.

Zapamiętamy go również jako radnego I kadencji Rady Miasta Legionowo. Jako członek kapituły uczestniczył w honorowaniu szczególnie zasłużonych Orderem „Przyjaciel Niepełnosprawnych”. Oprócz bogatego doświadczenia zawodowego Janusz Kubicki zgromadził również ogromny kapitał społeczny. Bezinteresownie działał na wielu polach. Był instruktorem legionowskiej  4. Drużyny Harcerskiej o profilu artystycznym. Występował jako aktor, ale był także autorem tekstów poetyckich. Był muzykiem, jurorem teatralnym, nauczycielem… Jego zasługi można wymieniać długo. Będzie go nam brakowało.

Rodzinie i Najbliższym, do głębi poruszeni tą stratą, serdeczne wyrazy współczucia składają: Robert Wróbel Starosta Legionowskiw imieniu Zarządu Powiatu, Leszek Smuniewski Przewodniczący Rady Powiatu w Legionowie – w imieniu Rady Powiatu, Pracownicy Starostwa Powiatowego w Legionowie.