Pożegnanie Janusza Majewskiego
12 sierpnia 2022
Pożegnanie Janusza Majewskiego

W wieku 57 lat zmarł Janusz Majewski – radny Rady Powiatu w Legionowie w latach 2018-2021, społecznik zaangażowany w życie lokalnej wspólnoty, mieszkaniec gminy Nieporęt.

Janusz Majewski urodził się 23 stycznia 1965 roku w Legionowie. Od samego początku związany był z gminą Nieporęt, tu dorastał i mieszkał przez całe życie. W latach 2018-2021 zasiadał w Radzie Powiatu w Legionowie z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, pełniąc funkcję przewodniczącego Komisji Porządku Publicznego. Ostatnio zatrudniony był na stanowisku specjalisty w warszawskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Wodnego SA.

Jego służbę na rzecz lokalnej społeczności przerwała w kwietniu 2020 roku nagła choroba, po której już nie wrócił do pełnej sprawności. Zmarł 12 sierpnia 2022 r.

Niech spoczywa w pokoju.