Punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze już działa w starostwie
21 września 2020
Punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze już działa w starostwie

Od dziś w Starostwie Powiatowym w Legionowie uruchomiono punkt konsultacyjny programu Czyste Powietrze. Punkt konsultacyjny utworzony został dla mieszkańców powiatu legionowskiego zainteresowanych pozyskaniem środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie m.in. na:
•    wymianę starych źródeł ciepła (pieców i kotłów na paliwa stałe) oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła, spełniających wymagania programu,
•    docieplenie przegród budynku,
•    wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
•    instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej),
•    montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

W związku z sytuacją związaną z COVID-19 informacje oraz wsparcie dla Mieszkańców udzielane są w każdy czwartek: telefonicznie pod nr 22 76 40 185, elektronicznie na adres: powietrze@powiat-legionowski.pl albo osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie, po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.

Więcej informacji o programie Czyste Powietrze można przeczytać TUTAJ
Portal Beneficjenta w programie Czyste Powietrze znajduje się TUTAJ