Ruszył sezon na rowery
6 maja 2019
Ruszył sezon na rowery

Z początkiem maja działalność wznowiły dwie legionowskie wypożyczalnie rowerów. Jednoślady można wynająć w Punkcie Informacji Turystycznej na dworcu w Legionowie oraz w legionowskiej DPD Arenie.

Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców powiatu, ale i do turystów, którzy mogą poznawać uroki naszego rejonu przemierzając na dwóch kółkach liczne szlaki i ścieżki rowerowe. Wypożyczalnia na legionowskim dworcu będzie działała do końca listopada, kiedy to sezon rowerowy dobiega końca. Rowery dostępne będą w godzinach pracy Punktu Informacji Turystycznej. Ponadto w PIT na zainteresowanych czekają mapy, przewodniki, informatory oraz inne publikacje zawierające wszelkie informacje niezbędne dla zwiedzających powiat legionowski.