Sukcesy "Delfina" w Mławie
12 listopada 2019
W sobotę i niedzielę 9-10.11.2019 na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się ogólnopolskie zawody w pływaniu o Puchar Północnego Mazowsza. Na starcie stawiło się 448 zawodników i zawodniczek z 33 klubów pływackich. „Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka i Daniela Krepsa reprezentowało ośmiu zawodników i trzy zawodniczki:Antonina Pietuch, Natalia Startek, Marcin Zieliński, Jakub Zieliński, Tadeusz Tyczyński, Filip Kamiński,  Daniel Szulc, Filip Zabagło i Jakub Rochnowski.

Zarówno w pierwszym dniu zawodów na dystansach 50 i 200 metrowych, jak i w drugim dniu na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej.

Nasi zawodnicy zdobyli 4 srebrne medale: Na wyróżnienie zasługuje  Antonina Pietuch, która zdobyła dwa srebrne medale na 50 metrów stylem dowolnym uzyskała czas 36.20 i  na 50 m stylem grzbietowym (39.80) zajmując 2 miejsce w punktacji generalnej. Na drugim stopniu podium również stanął Filip Zabagło, który przepłynął 200 m stylem grzbietowym z czasem 2:24.95 i Jakub Rochnowski wywalczył kolejny srebrny medal na dystansie 50 m stylem motylkowym (29.63).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.