Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego
23 października 2018
Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

23 października 2018 r.  Zarząd Powiatu w Legionowie pozytywnie zaopiniował oferty realizacji zadań publicznych złożone przez organizacje pozarządowe z zakresu ochrony i promocji zdrowia.

Stowarzyszenie Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Oferta realizacji zadania pod nazwą: Rozwój i krzewienie kultury fizycznej poprzez zajęcia na pływalni dla seniorów.

Celem  zadania  publicznego  jest rozwój  i  krzewienie kultury fizycznej, integracja środowiska seniorów, jak  również  poprawa jakości  życia seniorów zamieszkujących  teren  Powiatu legionowskiego.  Zajęcia na pływalni odbywać się będą dwa razy w tygodniu po jednej godzinie dla 20 osób każdorazowo. Zajęcia odbywać się będą  na  Pływalni  Miejskiej  przy ul. Piaskowej 1a.

Pliki do pobrania: