Widocznie bezpieczniej
3 grudnia 2019
Widocznie bezpieczniej

Powiat Legionowski wspiera kampanię "Jesteś widoczny - jesteś bezpieczny". Spotkanie, podczas którego uczniowie otrzymali elementy odblaskowe, utrwalili wiedzę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz ćwiczyli umiejętności jazdy na rowerze, odbyło się 2 grudnia w legionowskiej Szkole Podstawowej nr 1. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie, dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie mł. asp. Paweł Krupka oraz ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” w Warszawie, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem ze zgromadzonymi uczniami oraz nauczycielami. Organizatorami przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie oraz Urząd Marszałkowski w Warszawie. Głównym celem imprezy była promocja bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży.