Wybieramy „Odpowiedzialnych Społecznie 2018"
15 października 2018
Wybieramy „Odpowiedzialnych Społecznie 2018"

Po raz drugi starosta legionowski Robert Wróbel wspólnie z Powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie (PCIS) zaprasza pracodawców z terenu naszego powiatu do wzięcia udziału w konkursie "Odpowiedzialni Społecznie".

W 2017 roku po raz pierwszy nagrodzono lokalnych przedsiębiorców, którzy we współpracy z Powiatowym Centrum Integracji Społecznej szukają sposobów na rozwiązywanie problemów społecznych, i którzy w swojej działalności kierują się społeczną odpowiedzialnością biznesu. Do zeszłorocznej edycji plebiscytu zgłosiło się aż siedemnaście podmiotów, co dla organizatorów było miłą niespodzianką i utwierdziło ich w przekonaniu o potrzebie tego przedsięwzięcia.

Konkurs „Odpowiedzialni Społecznie 2018” skierowany jest do pracodawców, firm i instytucji, które prowadzą swoją działalność na terenie powiatu legionowskiego, i które włączają się w rozwiązywanie problemów społecznych, definiując swoją firmę nie tylko poprzez wymiar finansowy. Celem konkursu jest popularyzacja biznesu odpowiedzialnego społecznie, a tytuł zostanie przyznany firmom, instytucjom oraz ich pracownikom, którzy swoją postawą zwiększają świadomość i wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności w biznesie, wpływając w ten sposób na jego pozytywny wizerunek.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie oraz Pracownik Odpowiedzialny Społecznie.

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie kompletu dokumentów do 17 listopada br., które są do pobrania na: www.cis.legionowski.pl oraz www.powiat-legionowski.pl. Zgłoszenie można przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro@cis.legionowski.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie przy ul. Warszawskiej 74. Szczegółowe informacje można uzyskać pod telefonem 22 732 15 58.

Zeszłoroczna edycja plebiscytu „Odpowiedzialni Społecznie” pokazała, że na naszym terenie działają firmy, instytucje i pracownicy z powodzeniem łączący biznes z ideą pomocy społecznej

 

Pliki do pobrania: