10 czerwca 2019

Zapraszamy na konferencję "Forum dla Zalewu - wykorzystanie potencjału turystycznego Jeziora Zegrzyńskiego".

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 12 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance.
Wstęp  wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Jeśli macie Państwo ochotę na sporą dawkę wiedzy o naszym regionie, chcecie wymienić spostrzeżenia, doświadczenia lub szukacie inspiracji i ciekawych znajomości, to serdecznie zapraszamy.
Na zgłoszenia czekamy pod nr tel.: 22 764 05 54 oraz email: k.babecka@powiat-legionowski.pl.
W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika. Rejestracja trwa do wtorku, do godziny 16.00. Czekamy na  Państwa.