Zaproszenie na debatę
21 listopada 2019
Zaproszenie na debatę

W imieniu organizatorów zapraszamy na debatę młodzieżową o kulturze pn. "Dla kogo KULTURA jest ważna?", która odbędzie się 10 grudnia 2019 r. w godz. 10.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Piłsudskiego 41.

Do udziału w debacie zapraszamy 4-osobowe reprezentacje uczniów (wraz z opiekunami) szkół podstawowych (klasy 7 - 8) i ponadpodstawowych z terenu powiatu legionowskiego.

Debatę poprowadzi Beata Narel - nauczycielka wiedzy o społeczeństwie, lider Ośrodka Wiodącego Centrum Edukacji Obywatelskiej w Legionowie. Aktywnie współpracująca z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Od 2007 do 2010 roku była koordynatorem działań Młodzieżowej Rady Miasta.

Przygotowaniem do debaty będzie przeprowadzenie przez Samorządy Uczniowskie ankiety wśród rówieśników, dotyczącej odbioru i uczestnictwa w kulturze oraz opracowanie jej wyników. Będzie to też ciekawe doświadczenie związane z badaniami opinii publicznej.
 
 
Całościowe ich opracowanie zostanie przedstawione podczas debaty.
 
Potwierdzenie udziału i opracowanie wyników ankiet prosimy przesyłać na e-mail: animacja@pik.legionowski.pl do 6 grudnia 2019 r.
 
Pliki do pobrania: