Zapytanie ofertowe - zorganizowanie i przeprowadzenie 10 teatrzyków edukacyjnych o charakterze terapeutycznym - „Moc bajek”
25 września 2019

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do złożenia oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie 10 teatrzyków edukacyjnych o charakterze terapeutycznym „Moc bajek”, dla dzieci z autyzmem, dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. "Dziecko w wieku przedszkolnym jako aktywny odbiorca życia kulturalnego i społecznego”

Szczegóły:
Sekretariat Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie

Dokumentacja dotycząca oferty na wykonywanie czynności Koordynatora projektu: