Ankieta dla przedsiębiorców
5 maja 2020
Ankieta dla przedsiębiorców

Pandemia koronawirusa, poza utrudnieniem wszystkim życia codziennego, uderzyła też dotkliwie w przedsiębiorców. Wielu z nich w jej wyniku walczy o przetrwanie.

Władze powiatu legionowskiego we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Legionowie i samorządami gminnymi szukają rozwiązań, które będą odpowiedzią na potrzeby lokalnego biznesu w tym trudnym czasie. Dlatego też przygotowaliśmy ankietę, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli zadać pytania i zgłosić wątpliwości, dotyczące oferowanych przez rząd instrumentów pomocowych. Ankieta pozwoli też zdiagnozować główne potrzeby i oczekiwania tego sektora w naszym powiecie, dzięki czemu będzie można dostosować pomoc do potrzeb rynku na terenie powiatu legionowskiego.

Zachęcamy więc do wypełnienia i przesłania ankiety. O przygotowanie odpowiedzi na zadane za jej pośrednictwem pytania i zgłoszone wątpliwości poprosimy ekspertów, a następnie przekażemy je podczas specjalnie w tym celu zorganizowanej konferencji on-line. Ankieta jest jednocześnie zgłoszeniem na konferencję, a o jej terminie przedsiębiorcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną na adres w niej podany.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety