29 grudnia 2017

Stan: Inwestycja zakończona
Wartość: 660 000 zł
Firma:
Daty: Rozpoczęcia: 2017 r.
Zakończenia: 12.2017 r.
Opis

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku zyskali boisko sportowe IV generacji do gry w piłkę nożną, na którego budowę Powiat Legionowski przeznaczył ponad 660 tys. złotych. Inwestycja została odebrana 4 grudnia br. Ogrodzone i oświetlone boisko o wymiarach 40x20 m pokryto sztuczną trawą, gwarantującą łatwiejsze utrzymanie nawierzchni oraz zapewniającą większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wyposażenie boiska stanowią także dwie przenośne bramki. Za boiskiem zainstalowano piłkochwyty o wysokości 5 m z siatki polipropylenowej. Nieopodal zagospodarowano miejsce na zewnętrzną siłownię. Całość dopełniają elementy małej architektury - ławeczki, kosze na śmieci i stojaki na rowery.