Koncert z okazji Dnia Kobiet - Mela Koteluk Akustycznie
24 lutego 2020
Koncert z okazji Dnia Kobiet - Mela Koteluk Akustycznie

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie przygotowała niezwykły muzyczny prezent z okazji Dnia Kobiet – koncert Meli Koteluk, który odbędzie się 6 marca br. o godz. 19.00 w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Wstęp na koncert tylko z zaproszeniami.

ZAPROSZENIA na koncert będą do odebrania w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie przy ul. Sowińskiego 15 w godzinach pracy biblioteki. Warunkiem otrzymania zaproszenia jest dokończenie wersu z piosenki pt. „Odlatujemy”: „Wszystko, co przed nami jest na wyciągnięcie ręki...”. Osoby, które przyniosą zapisany na kartce dalszy ciąg frazy, otrzymają zaproszenie uprawniające do udziału w koncercie. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa zaproszenia.

Artystka zaprezentuje intymne, wyciszone oblicze swojej muzyki – wystąpi w duecie z Tomaszem „Serkiem” Krawczykiem, współautorem lwiej części jej repertuaru, wziętym gitarzystą znanym m.in. z zespołów Zakopower i Bisquit. Podczas koncertu usłyszymy przede wszystkim utwory z płyt „Migracje” i „Migawka”.