20 października 2009
Turniej tenisa stołowego

W hali sportowej w Wieliszewie w ostatnie dwie soboty (10 i 17 października) odbyły się Turnieje Tenisa Stołowego z okazji 10-lecia Powstania Powiatu Legionowskiego.

Podajemy wyniki Turniejów.

Turniej indywidualny,

Wzięły w nim udział 34 osoby uzyskując w poszczególnych kategoriach następujące wyniki.

kategoria "Szkoła średnia chłopcy"
I miejsce Mateusz Popowski - Serock
II miejsce Tomasz Piotrowski – Serock
III miejsce Krzysztof Morański

kategoria "Open kobiet"
I miejsce Barbara Klik – Serock
II miejsce Małgorzata Kowalska – Chotomów
III miejsce Wanda Myślińska – Legionowo

kategoria "Mężczyźni seniorzy (powyżej 40 lat)"
I miejsce Andrzej Kadłubowski – Stanisławów I
II miejsce Stanisław Kraszewski – Legionowo
III miejsce Jerzy Wierzbicki – Legionowo

kategoria "Open mężczyźni"
I miejsce Michał Machnacki – Chotomów
II miejsce Olaf Bryliński – Legionowo
III miejsce Arkadiusz Krawczyk – Serock

kategorie "Nauczyciele kobiety"
I miejsce Barbara Klik – Serock
II miejsce Wanda Myślińska – Legionowo
III miejsce Katarzyna Tulim – Serock

kategoria "Nauczyciele mężczyźni"
I miejsce Stanisław Kraszewski – Legionowo
II miejsce Marek Gorczyński – Serock
III miejsce Tadeusz Szczygielski - Wieliszew

Foto
Zwyciężczyni w kategorii "Open Kobiety" Barbara Klik wraz z Małgorzatą Kowalską (II miejsce) i Wandą Myślińską (III miejsce)

Turniej drużynowy

Wzięło w nim udział dziewięć zespołów.

I miejsce KS „SOKÓŁ” I Serock w składzie: Maciej Pienkosz, Arkadiusz Krawczyk, Tomasz Piotrowski.

II miejsce LKS „LOTOS Jabłonna w składzie: Michał Machnacki, Olaf Bryliński, Mariusz Cur

III miejsce KS „SOKÓŁ” II Serock w składzie: Aleksander Modzelewski, Mateusz Cichorski, Mateusz Popowski

IV miejsce KS „SOKÓŁ” III Serock w składzie: Mirosław Karpiński, Andrzej Kadłubowski, Antoni Wieczorek.

V miejsce LTS Legionowo w składzie: Piotr Lech, Stanisław Sadowski, Stanisław Kraszewski

VI miejsce LKS „LOTOS” III Jabłonna w składzie:Katarzyna Karczewska, Marcin Wojciechowski, Klaudia Cur.

Zawodnicy i drużyny, które uzyskały trzy pierwsze miejsca wyróżnieni zostali pucharami, medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Legionowie. Sprawną organizację zapewnili Tadeusz Szczygielski i Antoni Wieczorek.