23 czerwca 2009
Mazovia Cup już w weekend

Serdecznie zapraszamy na największe w naszym regionie wydarzenie sportowe dal samorządowców, czyli Mazovia Cup 2009.

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że w ubiegłym roku zainaugurowaliśmy pierwsze w historii Mistrzostwa
Mazowsza Pracowników Samorządowych w Piłce Nożnej, które odbyły się w dniach 6-7 czerwca na boiskach w Legionowie, Serocku oraz Wieliszewie. W turnieju wzięło udział 18 zespołów.

Impreza okazała się bardzo udana. W tym roku zgłosiło się już ponad 26 zespołów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26-27 czerwca, także w Legionowie, Serocku i Wieliszewie.

Kilka dni temu rozlosowane zostały grupy. Mamy już także harmonogram rozgrywek, który można znaleźć tutaj:

W stosunku do opublikowanych kilka dni wcześniej wyników losowania zaszła jedna zmiana. Z turnieju musiała zrezygnować drużyna Powiatu Białobrzeskiego, mająca grać w Wieliszewie, w grupie C. Na jej miejsce, z listy rezerwowej, wskoczyła drużyna Olszewnicy Starej.

Zapraszamy do kibicowania!