3 czerwca 2005
Szansa dla bezrobotnych

Szkolenia, pożyczki, staże absolwenckie - wspomniane formy pomocy dla osób pozostających bez zatrudnienia proponuje Powiatowy Urząd Pracy. Zainteresowani powinni zgłosić się na Sikorskiego 11 lub zadzwonić.

Szkolenia

Jeśli jesteś osobą powyżej 25 roku życia, zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legionowie nie dłużej niż 24 miesiące, nie jesteś absolwentem, możesz skorzystać ze szkoleń, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego

Tematy szkoleń:

1)Sprzedawca - handlowiec z obsługą komputera i kasy fiskalnej.
2)Kadry i płace i rozliczenie ZUS.
3)Praktyczne zastosowanie programów komputerowych w księgowości.
4)Pracownik ochrony fizycznej I-go stopnia.
5)Kurs bukieciarstwa i florystyki.
6)Komputer w firmie.
7)Pracownik hurtowni i magazynu wspomagany komputerem z obsługą wózków jezdniowych.

Przewidywany okres realizacji szkoleń od VI do XI 2005 r.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia osobiste w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legionowie przy ulicy gen. W. Sikorskiego 11 w pokoju 300 lub o kontakt telefoniczny pod numerami: 774 25 16 lub 774 27 73 wew. 300.

Szansa na samozatrudnienie

Jesteś osobą bezrobotną powyżej 25 roku życia, zarejestrowaną nie dłużej niż 24 miesiące, chcesz założyć własną firmę, masz pomysł a brak Ci pieniędzy,
Zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie, który prowadzi nabór beneficjentów ostatecznych do projektu „Powrót na rynek pracy” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia osobiste w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legionowie przy ulicy Sikorskiego 11 w pokoju 310 lub o kontakt telefoniczny pod numerami: 774 25 16 lub 774 27 73 wew. 310.

Informacja dla Pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie w oparciu o projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 1.2 Perspektywy dla młodzieży SPO RZL tytuł projektu „Młodzież na starcie” zaprasza Pracodawców do składania wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

Przewidywany okres trwania stażu – 6 miesięcy według programu opracowanego przez Pracodawcę. W czasie jego trwania Urząd wypłaca osobom bezrobotnym stypendia stażowe w wysokości podstawy zasiłku dla bezrobotnych.

Przewidywane terminy rozpoczęcia staży:
01.08.2005
16.08.2005

Wnioski o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych należy składać
do 31 lipca 2005 roku w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie
przy ul. gen. W. Sikorskiego 11, w pokoju nr 301. Urząd zastrzega, iż zakończenie składania wniosków może nastąpić w terminie wcześniejszym z powodu wyczerpania środków finansowych.

Preferowane będą wnioski zapewniające efektywność zatrudnienia 50%.

Wnioski w sprawie organizacji stażu u pracodawcy można pobrać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legionowie w pokoju nr 301 lub na stronie internetowej
www.pup-legionowo.neostrada.pl

Szansa dla młodych ludzi

Jesteś osobą bezrobotną poniżej 25 roku życia, zarejestrowaną nie dłużej niż 24 miesiące, chcesz założyć własną firmę, masz pomysł a brak Ci pieniędzy

Zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie, który prowadzi nabór beneficjentów ostatecznych do projektu „Młodzież na starcie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia osobiste w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legionowie przy ul. gen. W. Sikorskiego 11 w pokoju 310 lub o kontakt telefoniczny pod numerami: 774 25 16 lub 774 27 73 wew. 310.